Jdi na obsah Jdi na menu
 

Bolatice

 

Bolatice Křeménky

počátek srpence 2009


Tohle pozvání prostě nebylo možno odmítnout. Jednak proto, že potvrdila spousta příjemných lidiček a jednak, že součastí programu, na něž byl pro nás motorkáře VIP vstup na country den zdarma, byla skupina Hradišťan. A cimbálovku my můžeme, neboť taky už patříme pomalu k těm dříve narozeným, i když u cimbálu se prý nemá sedět při kofole, ale co už. I ta byla v tento parný den dobrá. Navíc jsme se krásně projeli a dne si rozhodně užili.

Tahle akce, jelikož to nebyla žádná divočina, byla akorát dělaná k sezvání přátel, třeba těch, kteří si po letech koupili motorky a se kterými jsme se dlouho neviděli, anebo těch, kteří už tak mnoho nejezdí, neboť patří k motorkářským šedesátníkům, anebo těm jen o něco dříve narozeným a kterým však rozhodně nechybí vitalita.

A tak jsme se jako za starých dob sešli na někdejší Aralce a zabrali k parkování snad celou pumpu. Ještě že nás tady už za ta léta znají a mají pochopení. Bylo znát, že se lidé radují z krásného dne, i z toho, že se zase vidíme a jsme spolu.

Vyrážíme kolona dobrých třiceti motocyklů přes Hlučín, Benešov a Bolatice. Za námi jistí ještě Zdenek v Superbu, který ještě není po nehodě zcela zdráv a jeho Walkyra taky není ještě ready. Jizdy si opravdu užíváme. Krásný den, tráva voní sluncem, hezká silnice...

V Křeménkách, v areálu staré lovecké chaty, nás již čekalo mnoho lidí, kteří se jali hned prozkoumat naše motocykly i vést rozhovory s námi o tom a onom. Samože tátové museli své děti vyfotit na snad všech typech motocyklů.

Hradišťan hrál, jako za mlada a areál byl naplněn k prasknutí lidmi, snad všech věkových kategorií. No, přibývá let a není každým dnem možnost spatřit motorkáře, se zájmem poslouchat folklór... :-)

K dobrým akcím country stylu nemohly chybět ukázky práce s bičem, no i když... nevím... neměli bychom dost odvahy držet ten papír...

Příjemně občerstveni, naladěni a uvolněni, s dobrými pocity loučíme se s veřejností areálu a vyrážíme se ještě někde projet, vždyť tak krásný den, jako byl tento, s tolika milými lidmi, není přece možno nevyužít.

Tak snad zase někdy v Bolaticích, na Křeménkách, při Country setkání, nebo někde jinde, na shledanou.

Jurek

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA