Jdi na obsah Jdi na menu
 

Čejkovice 2011


Tak jsme 3.9.2011 v 7.01 vyrazili do Čejkovic pomocí ostatním přespolním v konzumaci ušlechtilých vín, tedy místním pěstitelům,vinařům.

Ne všichni jsme se shodli v čase odjezdu,proto někteří dojeli později. Já s Renčou,Davidem,Luckou,Petrou a Tomášem jsme volili start i se slavnostním zahájením,ostatní se připojili během dopoledne.

V 10.00 bylo zahájení na půdě Templářského zámku a zástupců Templářů předali slavnostně klíč od sklepů k bezmezné konzumaci vín. Vstupné 700 Kč nebylo nízké, avšak nelitujeme vynaložených prostředků. V ceně vstupného byl volný vstup do 28 sklepů, pohár, za 300Kč nákup vína  a vstupné na večerní program od 20 hodiny na dvoře zámku.

Po zakoupení vstupného jsme nadržení z žízně vyrazili jako střely vstříc alkoholovému opojení.  Prvý sklep, vzorky, cimbálovka, paráda, dobře to začalo.  V 6 sklepě se ozval Generál, že dorazil s Luckou, Bobem, Evičkou, Honzou a Erikou. Po ubytování jsme společně vyrazili navštívit zbývajících 22 sklepů. Pařák jako prase, lezlo to do hlavy rychleji než by se čekalo, proto únik do restaurace na oběd s nutným TIME OUTEM, jinak bychom ve 3 odpoledne byli v bezvědomí.

Oběd nás probral. Volal Vince a Miluška. Vince nemohl dojet, měnil ložiska v krku řízení, a příliš je utáhl, musel se vrátit a krk povolit. Nakonec dorazila Miluška sama a v 17 h i Vince. Po rychlém ubytování se Vince připojil. Miluška Ne, je to abstinentka, nedala si a ni jeden. V 19h se sklepy zavřely a my se přesunuli k Láďovi do sklepa pokračovat asi na hodinu. Poté jsme šli na zámek na cimbálovku a v 21.30 znovu k Láďovi se dorazit do jeho 250 let starého sklepa.

Bylo nás celkem 16 a spali jsme na dvou místech 150 m od sebe. Motocykly bezpečně za plotem. V neděli po procitnutí, zkouška fouknutím do testeru. Nejvíce měl Michal Goldwing.  2,00 promile a někdy před polednem jsme se rozprskli k domovu.

Moc hezká akce s kladným ohlasem, DOBRÉ VÉLET  jak říká Generál.

Tomáš Dudek

 

Fotoalbum :

http://tomas-renca.rajce.idnes.cz/Ze_sklipku_do_sklipku/

 

 

http://tomas-renca.rajce.idnes.cz/Ze_sklipku_do_sklipku/

 

 

 

 

 


 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA