Jdi na obsah Jdi na menu
 

Celonároďák SCRC

Celonároďák SCRC

Jedovnice  u Blanska   

29-31 května 2009

Celonárodní sraz SCRC, který je vlastně takovým velkým svátkem nás všech, proběhl letos v Jedovnici u Blanska, v Moravském Krasu. Počasí se sice moc nevydařilo, ale pod velkým stanem bylo dobře. Na uvítanou nám zahrála klasická cimbálovka, která by podle nás mohla hrát celou noc až do rána :-), tak byla dobrá a tak nám chutnala... :-) 


Nelze ani náležitě popsat onu krásnou atmosféru těchto klubových srazů, neb není možné ji slovně vyjádřit, ani onu pohodu, radost, veselí. To se musí prostě zažít. Klub je totiž právě o těchto skvělých lidech, kteří nezkazí žádnou legraci a kteří se čas od času takto sejdou a je li to jednoroční úžasné celoklubové setkání všech poboček, je tato akce vždy velkým svátkem, na který vždy ještě dlouho vzpomínáme.


Díky Acrymu a Lenny, že tenhle sraz pro nás připravili. Díky všem Jihomoravákům za vše co pro nás měli nachystáno. Bylo to super setkání. Děkujeme moc všem Vám milí přátelé. Vše bylo dobré, víno, pivo, zpěv a naše ženy taktéž :-) a to počasí? Pche, to nás přece nemůže rozhodit. Vždyť už jsme zažili horší.


Takže kdo chcete, koukněte na fotografie v galerii, ty řeknou každému více. Něco málo youtub-videjka je taky níže v odkazech a samozřejmě Tomášovy fota. Ale nakonec, kdo jste byl, víte nejlépe sám kdo, co kdy, kde, jak a čím... a kdo jste nebyl, o mnoho jste přišel. Si pište. Stálo to jako vždy za to.


...a když sobotní večer takhle všichni stáli v kruhu, drželi se za ruce a zpívali, svět byl najednou ňákej jinej... a Whiskou to určitě nebylo...“


Díky za Vás všechny, díky za tenhle klub SCRC.

Jurek

cimbálovka

jak se paří na ZZ-TOP

ZZ-TP nestárne ani v SCRC

Když se u nás chlapi napijou...

SCRC Blues

Jsme super klub a máme se rádi

Tomášovy fotky zde:

http://fotoscrc.rajce.idnes.cz/2009_Celonarodni_Setkani_Jedovnice/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA