Jdi na obsah Jdi na menu
 

Droping 2012

Lysá Hora

7.Ledna 2012

 

Když se řekne Droping Pounds, asi jen málokdo ví, co tahle slova vlastně znamenají. Kdo absolvoval tuhle akci s námi, ví, že název je recesní označení pro klubové setkání, s vytvořením prostoru aktivity, pro odbourání „vánočních kil“. A protože nejsme žádná béčka, rozhodli jsme se připravit letos hned trasy tři, respektivě čtyři. Trasa Mountain, byla jen pro vrcholové borce a tvrďáky. Útočné družstvo, složené z těch nejotrlejších, dalo si výšlap na vrchol Lysé Hory. Trasa Wellness, vedla po vrstevnici, okolo Lysé, přes zastávku na občerstvení U Zbuja, a pak dál, do Ostravice, na hotel Sepetná. Trasa Relax, byla pro ty, kdo přijeli do Ostravice vlakem, a vyšli pěšky na hotel, No a pak samozřejmě trasa Relax plus, která vedla autem až k hotelu. Je fajn, že se realizovaly trasy všechny, takže si každý přišel na své.

Mounatin skupina, si užila sněhu a dala si parádně do těla, což ostatně ví každý, kdo kdy na Lysé hoře byl. Věřte, že ale ani trasa Wellness nebyla s aktivitou pozadu, neb neprotažené cesty a neprošláplý sníh, dal taky trochu zabrat, byť přece jen, Wellness, je Wellness. Tímto se omlouvám některým, kteří měli výhrady, ale ono to nelze tak vždy skvěle připravit, protože holt horské cesty a síť restauračních zařízení i služeb, neovlivníme. No ale došli všichni.  Na hotelu Sepetná nás čekal připravený bazén, který zde byl reservován a taky Bowling, který jsme, z posledních zbytku sil, zakouleli. Bazén příjemně unavil a čepovaná Plznička neměla chybu. Na čtvrtou odpoledne, měli jsme ještě rezervaci v penzionu U Řeky, který zde ale stejně každý zná, pod starým názvem U Ivánka. Zde se musel kuchař hodně otáčet, aby všechny stíhal obsloužit. Za to jídlo, bylo skvělé a snad neplatilo, že hlad je nejlepší kuchař. Příjemně unaveni, stihli jsme vláček před šestou a někteří ještě na dobrý Gulášek ke Zdenymu, kdy závěr večera patřil kytarovým mistrům, s pravidelnými vstupy Patákova banja. Tož děcka, bylo to super, alespoň mně se to líbilo a snad za rok, zase, někde v horách. Dobrá parta a složení lidí, opět potvrdilo, že s dobými lidmi, můžete jet na kraj světa a nemusí to být vždy jen na motorkách, byť jak pravili kluci: „My víme, proč nás ten Jurek tak po těch horách prohání. On totiž chce, abychom si celý rok vážili, že nejsme turisté, ale motorkáři …“ No, tož tak. V každém případě, spokojenost třiatřiceti lidí, z toho šesti dětí a dvou psů, bylo snad, více, než znát.

Závěrem nutno všem poděkovat, za vytvoření dobré pohody, atmosféry a za Generálovy hlášky. Velké poděkování rovněž Chrisovi, který se podílel na přípravě trasy, jejím vytýčení a předchozím prošlápnutí všech skupin.  Poděkování Pájuše za organizaci Bowlingu a dalších náležitostí. Tož díky za Vás a zas brzy, na nějaké akci ahoj.

                                                                                                               Jurek

Video Droping Pounds 2012

 

Fotografie zde

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak snad příští rok se zůčastnim.

(Mrazík, 10. 1. 2012 20:47)

Zajisté to byla skvělá akce. :-)