Jdi na obsah Jdi na menu
 

Droping Pounds 2011

22. ledna 2011

   

Obrazek

  

 

 Cože to ten Droping Pounds vlastně je? Vyzvídali mnozí již nějaký čas před akcí samotnou. V překladu by se tenhle název dal přeložit něco jako ve smyslu „odbourávání přebytečných kalorií“. V podstatě ale název není vůbec důležitý, protože je jasné, že o kila tady vůbec nešlo, nýbrž o to spojit několik skvělých věcí dohromady. Tedy být zase jako klub spolu, nadýchat se zdravého vzduchu, zasportovat a taky užít trochu tý legrace. ObrazekZdá se, že všechny tyhle body byly splněny. Bylo to moc fajn a kdo nedorazil, o mnoho přišel. Vždyť taková „expedice Apalucha“ se jen tak hned nevidí.

 

 Hory byly tento sobotní den mimořádně přívětivé a občas se nad mraky prozářilo slunce a blankytná, modravá obloha. Krásný rozhled z lanovky, skvělá horká medovina a ještě lepší slivovice. Dokonce bylo i zdarma kafe od týmu NESCAFE-SKI, který nás zásobil přímo na trase. Báječná hřebenovka a společná fotografie u Radegasta. Taky dobrý jídlo i pivko v horském hotelu na Radhošti. Co více si přát? Pes Barn byl neúnavný a odvážně brodil a běhal se svými Obrazekgranulemi nacpanými brašnami sněhem. Jakožto správný rodinný klub, vyrazili s námi i dítka. Lenčina Verunka a Liborův Mates. Těm patří zvláště medaile za odvahu a statečnost. Vyzkoušeli jsme taky i trochu té zimní techniky v podobě sněžných skutrů. Ale to spíše jen holky, kdy zkoušely suchý nácvik.

 

 Byl to skvělý den a jistě na něj budeme dlouho vzpomínat. ObrazekTakže díky za něj Evičko, Eviku, Bobe, Bromane seniore i Juniore, Tino, Rendy, Zdeny, Pájo, Hanysi, Lenko, Naďo, Libore, Paulíno a samozřejmě Verunko a Matěji. Byli jste všichni skvělí. Určitě něco zase na přes rok, na zimu vymyslíme. Protože s SCRC a s Vámi mne baví svět. A jedna tradičně známá hláška z přechodu hřebene na závěr:

„Chtěl bych být hadem, protože ten když jde… „

Tak ahoj zase někdy.

Jurek

Fotogalerie zde

Videjko na youtub zde

Videjko ke stažení do vašeho PC zde

 

 

 

 

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA