Jdi na obsah Jdi na menu
 

Howling

 

Howling

Kostelec Nad Labem

MC Pitbulls


poslední červencový víkend 2009


Na setkání MC Pitbulls zvoucí se Howling, jsme přijali pozvání osobně a rozhodli se jej využít. Generál se tak těšil, že celou cestu hulákal „na Pitbulýýý“ což by si mohl leckdo vyložit i jinak. Na sraz jsme dojeli až v sobotu, tedy Jurek, Eva, Generál, Paulíno a Markéta. S Pitbully se známe právě díky srazům Freedom Party, neboť k nám jezdí na Valašsko každým rokem.


Howling, což lze přeložit jako „vytí“, konají Pitbullové již čtrnáctým rokem a od dob kdy se tato skupina rekrutovala postupně v MC klub, uplynulo mnoho let.

Generál nám chce ukázat kasárna kde sloužil. Jedná se o Babice u Prahy, nedaleko odsud. Vyrážíme. Po půl hodině dojíždíme do zarostlého prostoru, kde je vidět jen jakýsi plac a několik budov. Objekt je střežen ostrahou a dáma bezpečnostní služby, je z nás mírně nesvá. Jsme přece jen uprostřed lesů, poblíž Říčan. Generál nám vypráví příběhy ze svých bezedných pamětních knihoven a po chvíli paní z ochranky ví, že s námi ji žádné nebezpečí nehrozí. Dovnitř se ale nedostaneme, což je možná dobře, protože tam by si Péťa teprve na leccos vzpoměl a byli bychom tam do rána :-), Vracíme se na Howling a zdravíme se s Bobem, Lubošem, Honzou a dalšími kamarády. Okoušíme slivovici, ale jen trochu. Závěr večera paří rocku, který je jasně zastoupen mnoha kapelami a taky rev. Ozzy. Večer příjemně ubíhá a protože ráno odjíždíme, jdeme po dvanácté spát. Přece jen zbytkáč je svinstvo. A taky že jo, ráno nás hned za campem zastavuje hlídka Policie. Paulíno a Generál foukají, Jurek jede dál :-) Naštěstí bez závad.

Srazík to byl pěkný a snad se zde někdy zase brzy dostaneme. Příští Howling patnáctý, bude přece jen tak trochu jubilejní a vít se na něm určitě nemusí, vždyť platí jen pro psy a Ti Pitbullové jsou prostě fajn. :-)

Jurek

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář