Jdi na obsah Jdi na menu
 

Konecchlumí

 

Scrc dovolená – Konecchlumí, obec Kovač (nedaleko Jičína)

motel Charlie

4-11.7.09


Díky dobré organizaci, mohlo nás jet již téměř tolik, jako pověstných Alexandrovců. Během této dovolené jsme také projeli a navštívlili: Jičín, hrad Kost, středověkou krčmu v Dětenicích, zámek Sychrov, ZOO ve Dvoře Králové, Pekelné doly, Prachovské skály, muzeum automobilů a motocyklů v Nové Pace, starou přehradu „Les Království“u Bílé Třemešné, hrad Pecka , lázně Bělohrad a taky rozhlednu Kozákov. Takže toho bylo celkem dost.

Bez rozdílu věku jsme zařádili na diskotéce a také polenošili u bazénu či jen tak užívali sluníčka v areálu motelu Charlie. Bylo potřeba i využít útrpného práva pro neposlušné ženy a některé nechat v mučírně na Kosti zamknout do klády. Přec jen jsme si je ale pak zase vzali raději zpět s sebou, protože znáte to, co kdyby... a přece jen ty naše ženský... :-)

Týden to byl krásný. Čas příjemně ubíhal,stejně jako kilometry, které jsme najezdili. Nejenže jsme dobře odpočali a odreagovali, ale též i užili sebe navzájem v dobrém společenství našeho klubu a všeho krásného, co zde pro nás bylo připraveno. Ale vždyť o tom už ten náš klub SCRC přece je, neb je o dobrých lidech, pohodě a motorkách. A že to není pohádka, ví jen ten, kdo s námi jezdí :-)

Takže díky všem za dobrou pohodu a snad příští rok zase někde.

Šedý Vlk

Pár foteček níže a zbytek zde: http://fotoscrc.rajce.idnes.cz/2009_SCRC_dovolena_Kovac/#Buldi_a_Standa.jpg

  

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA