Jdi na obsah Jdi na menu
 

Kterak Generál skotačil Laosem

 

Kterak Generál skotačil Laosem, Vietnamem, Thajskem a Bankogem.


Jestli si tedy jako někdo myslí, že tady bude reportáž o tom co Generál zažil, projel a viděl, je v těžkém omylu. Není to prostě možné, neb Generál toho zažil mnoho a kdo jej znáte, víte že tenhle týpek mění dějiny. Jsme rádi že se s námi o svých cestách alespoň trochu podělil na chapterovém jarním setkání u Hanky a byť pár snímků je komentováno mírně Cimrmanovským stylem, kdo Petra znáte víte že onen Cimrmanovský humor nemá v jeho případech mnohdy dalako od pravdy.


A tak byť jarní páteční podvečer vál Bravantický vánek a nesl s sebou drobné kuropění vláhy na okolní rozbrázděná pole, v Motobaru U Hanky bylo příjemně. Sešli sme se zde zase po čase u Hany v novém. Loňské jarní setkání jsme vynechali. Střelnice přec jen nebyla to pravé ořechové, ale že je nový motobar fajn, shodli se všichni. Je tady více místa, více židlí a též i více lidí. Hanka nám pronajala salonek, a tak jsme mohli promítnout Generálovy cestopisy a si i příjemně posedět, popovídat a třeba i naplánovat co kde, kdo a jak... atd... šak tvořte :-)


Kdo nebyl účasten, o mnoho přišel. Nelze nezmínit příběhy třeba o tom jak Generál vyplašil jeskynní kobylku, nebo jak opil vietnamské studentky Parfém a Měsíc, či jak objevil náleziště tektitů. Pro oddanější posluchače byly příběhy kterak rozbil v pětihvězdičkovém hotelu stůl, či zpsůobil havárii na Hanojské aveňů... Pro nejtvrdší pak závěrem večera snad ještě bylo možno slyšet kterak Generál prošel se zavázanýma očima napříč nejrušnější křižovatku Hanoje, či jak udeřil pracovníka ochranky chráněné dílny (pozn. Redakce: Se nedivíme, byl to z..d, měl dostat tečky dvě a němel těm postiženým děvčatům Generálovy dolary co brát). No a pro obzvlátště odolné byl ještě příběh kterak Generál na lodi všechny opil že nemohli ani chodit a pak sám zachránil odvážně loď před ztroskotáním. A kdo znáte Petra, víte že kde končí fyzikální zákony, začíná Generálovo umění a není se čemu divit a vše je pravda.

Velký dík všem kteří přišli, Hance za pronájem salónku a skvělá jídla. Bobovi za zapůjčení dataprojektoru (nesměj se, není to naposledy). Tak to by tak asi bylo vše...


O tom jak nám v báječný pátek bylo, můžete mrknout zde

A jak že se ten Péťa v tom Laosu a těch podobných prdelích měl, zase   tady


Tak zdar... už zase konečně na motorkách...

Jurek


 
 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA