Jdi na obsah Jdi na menu
 

Legendy se vrací

Policejní ples a Legendy se vrací

Znáte Legendy? Partu skvěle sehraných hudebníků, hrajících pod názvem „Legendy se vrací“? Měli jsme možnost opět užít policejního plesu, který byl již třetí v pořadí, na němž tihle nestoři hráli. Krásný ples, který pořádá HOG, je velkou konkurencí a tak v SCRC již plesy nekonáme. Ale abychom nebyli úplně bez nich, pojali jsme již potřetí, tento ples i jako ples motorkářsko policejní. Ostatně motorkářů na něm vždy bývá nespočet. Ostravské hornické muzeum na Landeku, bylo opět svědkem velkolepé akce, kterou uspořádala ostravská městská policie. V prostorách bývalé kompresorovny, se sešlo na čtyřista lidí a zábava bylo pravdu vynikající. Kapela, která hraje v sestavě již od roku 2003, hrála nejen pro dobrou náladu, ale i pro nostalgické zavzpomínání a především k tanci. A kdo že představuje legendy? Je to v prve řadě brilantní kytarový mág Andonis Civopulos (hrával se Špinarkou), Petr Šiška (výtečný moderátor a president Akademie populární hudby ČR), Roman „Izzy“ Izaiáš (když se řekne Doga, všichni vědí), a samozřejmě bubeník Libor Pyško (který hrával v mnoha známých kapelách, ale především je to motorkář a člen ostravského HDCO). Tihle kluci hráli více než tři hodiny a hráli skvěle.  Repertoár obsahoval nejznámější skladby Zeppelinu, Parplů, Floydů, Krawitze, Ejsi, Slade, Claptona a dalších klasik.

No, byl to skvělej plesík, Jegr tekl proudem, pivko bylo skvělý a bavili jsme se opravdu dobře. No a kdo že byl tedy za to naše SCRC přítomen? Jurek s Evou, Svatava Mocuishle s přítelem Martinem, Tonda „Pohlreich“ s Ivou, Zdeny s Rendy, Buldi s Alčou a taky pár dalších skvělých lidiček, které známe z jedné stopy, a s námi tu a tam jezdí.

No, končili jsme v pět ráno!!! Takže festival dobrý a až někdy budou někde poblíž Legendy, určitě si je nenechte ujít. Stojej opravdu za to.

J.

Policejní ples a Legendy se vrací

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA