Jdi na obsah Jdi na menu
 

Poker Run

 

Poker Run 2009

26. září 2009


Počasí si letos Jurin skutečně objednal. No jistě, nevyšel li Škrpál, přec jen nějaká spravedlnost na tom nebi musí být. Vody bylo letos přece dost.

Sraz u Jurina v 08:00 ráno. Jo, trochu zima, to ano, ale dobrá nálada v srdci, jako vždy s touhle bandou přátel. Vyrážíme a jedeme v koloně ukázkově spořádáně. Wilda vede bravůrně kolonu necelých třiceti motocyklů. Malá zastávka na OMV v Nemilanech a po chvíli dojezd do Bohuslavic. Velké přivítání s Kroměřížáky a Zdenkou a Jardou Koudelakovými. Leccos u nich dokupujeme a Jarda se opět zhostil kouzelného grilu. Nabízel nám již tradičně všechny ty dobroty, podhrdlí, bůček light, tláču, jitrničky, kýtu... no holt jsme na Hané. A to jste neokusili Jardovu dobrou slivovici

Vyrážíme tentokrát společně celá kolona a jen cestou se trochu rozdělíme na Of Roaďáky a cesťáky, s pozvolným dojezdem do dětského domova v Melči. Děti již na nás čekaly a připravily pro nás extra dobré koláčky. Makové, povidlové, tvarohové... ke kávičce :-)

Dohráváme Poker Run, kterýmžto vítězem se stal překvapivě Jirka Pohludka. No toto? Takový zdatný hráč? Kde se to v něm jen vzalo? A jako správný motorkář North Moravian chapteru, obětoval pochopitelně výhru za Birellky pro nás, v novém Motobaru U Hanky.

Svezli jsme dítka a byla na nich znát spokojenost. Také jsme jim předali nějaké ty věcné presenty od naších milých sponzorů, za což Vám všem velký dík. Nebudeme Vás jmenovat, aby jste jednak nepřišli o svou odměnu, jak bývá psáno a taky abychom snad na někoho nezapomněli, neb Vás bylo dost. Samozřejmě také finanční dar pro dětský domov, neboť bez finanční podpory pro děti by to přece nebyl Poker Run. Děkujeme ještě jednou Vám všem, zvláště pak Zdence a Jardovi Koudelákovým a jejich firmě Bikers Mode, za tyhle všechny naše děti, ke kterým jezdíme již … no léta :-)

No a proto že tohle byla již jedna z posledních letošních klubových akcí na motorkách, užívejte ještě dokud se to dá a dojezděte tuhle sezónu opatrně.

Jurek

Profesionální fotografie Toma Dudka a Dana Goodspeeda Zemana lze shlednout ve fotogalerii na:  http://fotoscrc.rajce.idnes.cz/2009_Poker_Run_Melc_-Tom/

a

http://fotoscrc.rajce.idnes.cz/2009_Poker_Run_Melc_-_Dan/

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář