Jdi na obsah Jdi na menu
 

Povstání SCRC

 

Setkání čtyř chapterů u příležitosti opětovného povstání po krizi.

Studená Loučka nad Mohelnickým kopcem a Bouzov

9. Května 2010


Když se řekne povstání, nemusí to vždy znamenat jen revoluci. Když spousta starostí a práce vytěsní všechen čas a mnohdy i chuť jezdit, je to špatné. A tak vynecháme li ony pomyslné, nesmyslné součty nepřesných úvah, selským rozumem jsme tohle setkání naposledy uskutečnili v roce 2006. To tehdy pršelo a sjelo se nás tady jen pár. Ono počasí člověk holt taky neporučí. A krizi jakbysmet. Ani tentokrát nebylo v Ostravě počasíčko jako malované a kdo jste svědky bilaterálních debat na témata předvolebních gulášů, víte taky své. Bavme se ale raději jen o tom dešti... :-)


Mnozí tedy z důvodu shora padající vláhy odřekli a zůstali doma. Ti skalní nakonec vyrazili a i když do Olomouce poprchávalo, za OMV se počalo dělat  "azuro".  Chaptery přijížděvše na setkání z jiných částí republiky, zdály se být ve výhodě.


Výsledkem byla ale i přes tyto rozmary, čtyřicítka motocyklů a něco okolo šedesáti lidí kteří se zde mohli sejít. A tak jsme mohli tímto setkáním úspěšně navázat na letitou tradicí této akce a  uskutečnit tak rádoby povstalecký akt, který měl symbolicky zmanenat povstání SCRC po krizi. A možná že i nejen po ní. Tedy že by mělo být už jen lépe a dobře. No jasně, víme, že někdy je to vážně na prd, ale berme to, že to tak prostě už nebude, protože budeme li nad vším lateřit, bude to ještě horší. A tak díky za tento čas, za tento den a za všechny lidi s kterými jsme se mohli zde sejít. Vždyť co my víme, co zítřek přinese...


Bylo to moc hezké "povstání" a velký dík všem, kteří dojeli tuhle akci podpořit. Snad se to líbilo, snad se to jídlo dalo jíst, snad po těch tvarglích nebyla velká žízeň a snad se někteří z toho borůvkového piva ne... :-)


Velká gratulace všem soutěžícím, kteří se na Bouzově nezalekli a odvážně sjížděli kopec na tříkolkových kárkách na čas. Motorkářská, závodnická nasazení a bojovný duch, byl více než příkladný. No a ti kdož z jakéhokoli důvodu nesjížděli (ony měly kárky přec jen omezenou hmotnost :-) ) , si jistě alespoň dobře popovídali, či se alespoň dobře projeli.


Napřes rok snad zase něco vymyslíme, ať to žije a ať je zase nějaká legrace. Byli jste všichni super a už se na Vás zase někdy těšíme.

Tak zdarec, na celonároďáku.


Fotky od Toma, Rendy a dalších: zde

Text: Jurek

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA