Jdi na obsah Jdi na menu
 

Santa 2009

Santa Claus Party  2009

 

 

Obrazek

 

Letošní setkání Santa Claus Party v Klokočůvku na Mariaskale bylo ve znamení léta. Nejen že bylo možno dojet i na motocyklech, což někteří skuečně využili (Milan, Laci a Crocodylle), ale teplo až horko bylo již páteční večer. Ostatně, kdo zná tahle klubová setkání, zná sám "nostalgie Jameson" nejlépe.

Sobotní žár s sebou přinesl i kus exotiky v podobě Afrických tanečnic a žhavou energii nabitého "Žluťáska", Dana Nekonečného, který by jako z oka vypadl nejlepšímu organizátorovi všech dob, baviči a především buldozéru divčích srdcí, Jiřímu "Jurinovi" Jurečkovi. ten spolu se zástupem krásných žen a  dívek rozezněl, rozezpíval a roztančil celý sál a to nejen v rytmu samby.  

A aby toho nebylo málo, letošní Santa byl vyhlášen ve stylu námořnickém, to když před časem byl vyhlášen signál "Voda-Voděnka". A tak snad všichni dorazili na letošního Santu v jakémkoli maškarním kroji různých bludiček, vodníků, bukanýrů, plavčíků, námořníků a jim podobném reji.

Je zbytečné popisovat do detajlu tuhle akci, vždyť punc na ni je dán už přece tím, že se jedná o tradiční akci SCRC.  A tahle akce patří k největším tradicím našeho chapteru a koná se již více než deset let. Vždyť tohle letošní setkání, bylo již jedenácté. Jo holt, běží nám ten čas právě tak, jako ta voda, voděnka. A tak díky Vám všem, za tyhle krásné chvíle kdy můžeme být spolu a s dobrými přáteli se zase společně poradovat, pobavit a poveselit. Vždyť víme, kolik toho všichni máme naloženo. Bylo milé, že za námi přijeli kamarádi z Hogu a ještě více radosti jsme měli, mohli li jsme poplácat po zádech i našeho kamaráda Raďu Pekárka ze Strážnice.

Obrazek

Díky všem za dobrý čas přátelé. Velké poděkování závěrem za ni, patří tedy ještě jednou Jurinovi, Helence a všem Vám.

Tahle akce, byla poslední letošní akcí. Přejeme tedy všem krásný zbytek roku a v nové sezóně, ať nám vše na těch naších cestách, i v životě vychází jak má a ať se za rok, zase na příštím, tom již dvanáctém Santovi všichni ve zdraví sejdeme.

Jurek

Pár Tomášových foteček z akce zde:  

Santa 09

A jedno Jurkovo videjko:  

Zde

Je potřeba jej stáhnout do počítače a pak přehrát.

Má 90 mega.        

 

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA