Jdi na obsah Jdi na menu
 

Valašskem

Okolo Valašska, aneb první klubová jarní.

Vyjížďka 17.4.2010

Po vytrvalém dešti posledních dní, je sobotní ráno nádherně
prosluněné.Vyrážíme celí natěšení, poznávat pro nás, neznámou, nádhernou, krajinu Valašska. Scuk je ve Valašském Meziříčí na benzince Shell. Schází se nás pět. Moje maličkost Rendy, má drahá polovička Zdeny, Bob se svou přítelkyní Naďou a Vojta. ObrazekV očekávání neznámého, vyrážíme v 11hod, směrem na Jablůnku, Hošťálkovou, Kašavu, Trnavu, Slušovice, Vizovice. Bob jede svižně, s přehledem zkušeného vůdce kolony. V Luhačovicích - nádherné město, máme první zastávku, neboť Bob musí tankovat. Ještě že tak neudělal ve Valmezu. :-)  - to bychom, asi jen tak brzy nezastavili. Mini pauzička na čurání, cigaretku, pitný režim a něco malého, sladkého na vzpruhu. Fota pořizuji během jízdy, abych se mohla podělit o krásu kolem nás. Znovu vyrážíme směr Bojkovice. Před námi, se na kopci tyčí Zámek Nový Světlov.
 ObrazekDále pokračujeme na Slavičín, Brumov-Bylnice, Lidečko. Dojíždíme k Čertovým skalám a samozřejmě se při jízdě kocháme ubíhající, nádhernou krajinou. Druhá zastávka, v motorestu Čertovy skály, neboť čas už pokročil a je čas
oběda. Pochutnáváme si na dobrém jídle, kocháme se krásným výhledem na skály z pohodlí motorestu a vyrážíme za dalšími úchvatnými výhledy ze sedel našich miláčků. Zajíždíme na Pulčín ( zastávka u trampské country hospůdky ) - pokochat se výhledem na krásné panorama vrchovin udělat pár foto a zase do sedel a ujíždíme dál na Vsetín, Bystřičku. U Bušů - zastávka na kafíčko. ObrazekPovídáme si a vzájemně se poznáváme. Dál jedeme směrem na přehradu Bystřička, objíždíme ji a pokračujeme na Velkou Lhotu s výhledem na údolí od
Rožnova po Val.Meziříčí a ubíhající panorama Hostýnských Vrchů a Moravskoslezských Beskyd. Ve Valmezu se loučíme a pokračujeme každý už sám, svým směrem domů.
Vyjížďka byla na poslední chvíli a věřte, že stála za to J. Překrásné výhledy na panorama našich hor, svižná jízda, pěkné klikatící se cesty s malým provozem, Obrazekvýborný oběd s krásným výhledem na skály a nádherné, slunečné počasí. Co víc si může motorkář přát.

Díky Bobe za úúúúúúúúžasně strávenou sobotu v sedle našich miláčků a seznámení se s dalšími kamarády z klubu a za milou společnost Tobě Bobe, Naďo a Vojto.
Těšíme se na další vyjížďky a zážitky s našimi kamarády z SCRC.
Foto z vejletu: zde
Rendy a Zdeny.

Pozn. Jurek:

Velké poděkování Rendy za skvělý reportík. Konečně se zase v SCRC našel po letech někdo, kdo má pisatelské střevo. Takže jen tak dál.

 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Tak, tak...

(Jurek, 30. 4. 2010 14:59)

To víš že su rád, že tací ludě do našeho chapteru zavítali :-) Jen houšť Rendy.

Pochvala pro Rendy se Zdenym

(Paulino, 27. 4. 2010 8:35)

Bravo! Já stejnou trasu projel minulý víkend, fakt je tam hezky, ale o takovém reportu si můžu nechat jen zdát. Takhle se tam můžete kdykoliv vrátit i bez motorek. Ještě jednou bravo a tiše závidím. Paulino
P.S. Skvělá konkurence, Jurku, co? Aspoň už na to nebudeš sám...

 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA